Bored Button

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68.7 MB
  • Version 1.12
  • Dil İngilizce
  • Firma Gabble Mobile Teknoloji Anonim Sirketi
Her dokunuşta bağımlılık yaratan Bored Button oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, kendi oyun listenizi oluşturabilirsiniz!

Farklı grafikleri ve eğlenceli seviyeleri ile milyonlarca kişi tarafından oynanan Bored Button, popüler bulmaca oyunlarından biridir. 100' den fazla seviyeden oluşan bu oyunda sizin için seçilmiş özel oyun serilerine de ulaşabilirsiniz. En iyi özellikleriyle sizi eğlendirmek için tasarlanan Bored Button oyunu üstelik tamamen ücretsiz!

Seviyelerde başarılı olduğunuz takdirde istediğiniz kadar oynayabileceğiniz bu oyunda başarılı olduğunuz oyunları favori listenize de ekleyebilirsiniz.

Kendi oyun listelerinizi oluşturabileceğiniz Bored Button oyununda popüler masa oyunlarından bazıları da yer alıyor. Dört renk, Master dama ve usta satranç bu masa oyunlarından bazılarıdır.

Sizin için geliştirilen özel oyun serilerini oynayarak başlayacağınız Bored Button oyununda bağımlılık yapıcı seviyeler bulunuyor. Her hafta düzenli olarak yenilenen seviyeleriyle kullanıcılarına sunulan bu oyunu internet bağlantısına gerek duymadan da kolayca oynayabilirsiniz.

 

 

 

Bored Button indir
DİĞER SÜRÜMLER