Bored Button

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68.7 MB
  • Version 1.12
  • Dil İngilizce
  • Firma GabbleStudios
Kendi oyun listenizi oluşturabileceğiniz Bored Button oyununda 100'den fazla seviye bulunuyor!

Her dokunuşta bağımlılık yaratan Bored Button oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, kişisel zevkinize uygun oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Bored Button oyunu popüler bulmaca oyunlarının en iyilerindendir.

Eğlenceli seviyeleri ve farklı grafikleri ile 100'den fazla seviyeden oluşan Bored Button oyununda sizin için seçilmiş özel oyun serilerine de ulaşabilirsiniz.  En iyi özellikleriyle sizi eğlendirmek için tasarlanan bu oyunda seviyelerde başarılı olduğunuz takdirde istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Başarılı olduğunuz oyunları favori listenize de ekleyebileceğiniz Bored Button oyununda kendi oyun listelerinizi oluşturabilirsiniz.  Popüler masa oyunlarından bazılarının da yer aldığı bu oyunda dört renk, master dama ve usta satranç gibi bölümler de bulunuyor.

Sizin için geliştirilen özel oyun serilerini oynayarak başlayacağınız Bored Button oyununda bağımlılık yapıcı seviyeler bulunuyor. Her hafta düzenli olarak yenilenen seviyeleriyle kullanıcılarına sunulan bu oyunu internet bağlantısına gerek duymadan da kolayca oynayabilirsiniz.

Sizde Bored Button oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, eğlenceli ve renkli seviyeleri kolayca oynayabilirsiniz!

 

 

 

Daha Fazla Göster
Bored Button indir
DİĞER SÜRÜMLER